В Україні активно борються з порушниками правил дорожнього руху і щороку вигадують нові і нові покарання. Тому важливо постійно бути в курсі змін, адже за начебто незначне порушення можна попрощатися з правами. Про це пише інформаційний портал Ampercar.

Повідомляється, що у 2023 році водіїв жорсткіше каратимуть за перевищення швидкості, а також використання аварійного сигналу не за призначенням.

Автомобілі. Фото: скрін youtube
Автомобілі. Фото: скрін youtube

Так, якщо при обмеженні швидкості в населеному пункті 50 км/год, водій перевищує швидкісний режим на 50 км/год, то з посвідченням водія доведеться попрощатися на строк від 3 до 6 місяців. Якщо водія спіймають на перевищенні швидкості на 70 км/год, то ходити пішки доведеться 6 місяців або навіть цілий рік.

Автомобілі. Фото: скрін youtube
Автомобілі. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись З е-рецептом можна буде придбати понад 60% ліків: як діятиме програма з 1 квітня Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися
Показати ще

Крім того, посвідчення водія можуть забрати за моргання аварійкою. Експлуатація аварійного сигналу не за призначенням є порушенням правил дорожнього руху, хоч українці й звикли таким чином демонструвати свою ввічливість на дорозі. Також за використання аварійки не за призначенням передбачено штрафи у розмірі 425 гривень або 680 гривень, якщо це спричинило аварію.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, дмухайте в трубочку, будь ласка: в Україні запустили нові перевірки на сп'яніння, водіям радять приготуватися.

Також наш портал інформував, порушив – розщедрюйся: водіям у рази піднімуть штрафи за поширене порушення, скільки доведеться викласти.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, водіям назвали вагомі причини, за які можуть виписати штраф у 17 тисяч гривень: у Раді вже готують нові закони.