В Україні продовжується активне впровадження нових дорожніх знаків відповідно до стандартів ЄС.

Про нову зміну вже встигли повідомити на офіційній сторінці головного сервісного центру МВС у соціальній мережі Facebook.

Штрафи за порушення ПДР, скріншот з відео
Штрафи за порушення ПДР, скріншот з відео

Зміни зачепили тип дорожнього знака "Водій з інвалідністю". Розпізнавальний знак тепер виглядатиме зовсім не так, яким він був раніше. Тепер замість жовтого у нього буде синє тло, а зображення буде вже не чорним, а білим.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись З е-рецептом можна буде придбати понад 60% ліків: як діятиме програма з 1 квітня Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

У Правила Дорожнього Руху вже було запроваджено відповідні зміни. Причиною, через яку довелося змінити "зовнішній вигляд" знака, стала потреба уніфікації всіх українських дорожніх знаків відповідно до тих, що використовуються в Європейському Союзі.

"Повідомляємо та нагадуємо, що розпізнавальний знак зазнав змін. Тепер він уніфікований відповідно до дорожніх знаків у ЄС", - йдеться у Facebook.

Незважаючи на те, що такий крок може здаватися "незначним", він все одно наближає країну до Європи, відокремлюючи все далі від нас від радянського минулого.

"Ви б краще зробили, щоб цей знак не можна було купити, а тільки отримати як у Європі та в багатьох країнах. Зробити його з дублюванням англійською", - пише один із користувачів у коментарях.

Нагадаємо, однією "аптечкою" не обійтися: українських водіїв попросили зібрати "екстренну сумку", що потрібно купити

Як повідомляв "Знай.ua", сильно багатими стали? Українським водіям приготували величезні штрафи, простіше купити самокат

Знай.ua писав, моргання "аварійкою": тепер за світлові сигнали можуть виписати чималий штраф