На вулицях української столиці можна помітити не одне рідкісне авто, але деякі моделі змушують автолюбителів стримувати прискорене дихання.

Цього разу захват викликала автівка BMW M3 Cabrio E36, яка вийшла досить обмеженим тиражем. Про це пише autocentre.ua.

У повідомленні йдеться, що BMW M3 Cabrio E36 — велика рідкість, адже було випущено лише 3166 таких кабріолетів. Більшість автівок BMW M3 E36 випало на купе та седани. Усього ж з 1992 по 1999 роки було випущено 71 242 автомобілі цієї серії.

BMW M3 Cabrio E36. Фото: Facebook
BMW M3 Cabrio E36. Фото: Facebook

Повідомляють, що BMW M3 Cabrio E36 має шестициліндровий двигун з робочим об'ємом 3,0 літри та потужністю 286 к.с. Авто випустили у першій серії даних авто, тобто 1992-1994 рік випуску. До 100 км/год з місця спортивна автівка прискорюється за 6,2 секунди.

Популярні новини зараз
Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

BMW M3 Cabrio E36. Фото: Facebook
BMW M3 Cabrio E36. Фото: Facebook

Вартість такої автівки коливається в межах 130 000-140 000 євро. В Україні зареєстровано лише кілька таких авто.

Нагадаємо, ми писали, що виїзд за кордон на авто: водіям нагадали про спеціальний режим, список документів.

Як повідомляв "Знай.ua" у мережі "розкручують" випуск неіснуючого авто на ЗАЗі: "Перемога" злизана з іншого кросовера один до одного.

Також "Знай.ua" інформував, що штрафи за перевантаження авто в Україні: водіям розповіли про нові правила на дорогах.