Українським водіям повідомили хорошу новину - у додатку "Дія" відновили популярну послугу, яка дозволяє заощадити час та нерви. Про це повідомляє пресслужба "Дії".

Українські водії знову можуть сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху, виписані камерами автоматичної відеофіксації порушень у додатку "Дія". Цей функціонал тимчасово недоступний, оскільки його переводили на нові реквізити.

Додаток "Дія". Фото: скрін youtube
Додаток "Дія". Фото: скрін youtube

"Якийсь час сервіс не працював, тому що оплату штрафів переводили на нові реквізити. Це потрібно, щоб кошти надходили до місцевих бюджетів, а не один рахунок, як раніше. Доопрацювання успішно завершено", - йдеться у повідомленні.

Водії. Фото: скрін youtube
Водії. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
У МОЗ заспокоїли українців на рахунок е-рецептів: в аптеки бігти не потрібно Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Уточнюється, що додаток автоматично підтягне всі штрафи за період, коли сервіс був недоступний. Тому, якщо у водіїв є несплачені штрафи, то їх можна знайти у додатку та зробити оплату в кілька натискань.

До речі, перевірити наявність штрафів у додатку досить просто: потрібно вибрати розділ "Послуги", а потім "Штрафи за порушення правил дорожнього руху". Якщо є несплачені штрафи, вони відобразяться і їх можна буде відразу сплатити.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що уживані автомобілі можна буде не реєструвати: нові правила для перепродажу транспортних засобів.

Також наш портал інформував, що боги почули наші молитви: в Україні водіям пом'якшили покарання за ГБО, можна спокійно їздити.

Крім того, ми писали штрафи за перевантаження авто в Україні: водіям розповіли про нові правила на дорогах.