"Запорожець" свого часу був дуже популярним автомобілем через свою невибагливість та відносну доступність. Зараз ЗАЗ практично не зустрінеш на дорогах, втім, автолюбителі не втрачають його на увазі і часом дуже цікаво експериментують. Так, один український умілець змайстрував шалений усюдихід на базі ЗАЗ-968М. Про це пише avtodream.

Українець перетворив старенький ЗАЗ-968М на незвичайний всюдихід зі спеціально спроєктованими кузовними панелями, величезними колесами з ґрунтозачіпками та повнопривідною трансмісією, що дозволяє транспортному засобу пересуватися на різних типах поверхонь.

Всюдихід на базі ЗАЗ-968М. Фото: avtodream
Всюдихід на базі ЗАЗ-968М. Фото: avtodream

Одна з головних "фішок" тюнінгованого "Запорожця" – він почувається впевнено не лише на суші, а й на воді. На ньому можна спокійно подолати водну перешкоду, а досягнуто це завдяки збереженню початкового двигуна і коробки передач від автомобіля ЗАЗ-968М.

Всюдихід на базі ЗАЗ-968М. Фото: avtodream
Всюдихід на базі ЗАЗ-968М. Фото: avtodream

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Зазначається, що творець цього всюдихода оцінив своє дітище у 60 тисяч гривень. Чи знайшов оновлений "Запорожець" нового власника невідомо, як і його подальша доля? Втім, можна припустити, що він став цікавим екземпляром у колекції якогось автолюбителя-екстремала.

Раніше портал Знай повідомляв, унікальний "Запорожець" у стилі кабріолета та вантажівки, таких лише кілька штук: покажіть дідусям, вони ахнуть.

Також наш портал інформував український міні-купер: випливли унікальні кадри легендарного Запорожця, його хотіли купити навіть дипломати.

Крім того, ми писали, це не машина – це монстр: найкращі модифікації легендарної "Таврії", які хочуть купити українці навіть сьогодні.