Для всіх наших читачів, які стосуються водіння авто чи є власниками машин, є дуже важливе нагадування від українських поліцейських. Важливо пам'ятати, що за телефонну розмову під час водіння, якщо телефон знаходиться в руках водія, передбачений вельми значний штраф.

Про це стало відомо завдяки нагадуванню одного із Сервісних центрів Нацполіції.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

За інформацією копів, телефонна розмова уповільнює реакцію водія та заважає йому швидко реагувати на складну ситуацію на дорозі.

"Робити так не варто, адже практично всі водії, за невеликим винятком, схильні до ефекту перемикання уваги з водіння на розмову. Увага концентрується на смузі руху, а навколишня інформація ігнорується", - зазначили в поліції.

Популярні новини зараз
Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Згідно з правилами правил дорожнього руху, лише водії оперативних транспортних засобів при виконанні ними невідкладного службового завдання можуть вести розмову по телефону, взявши його до рук.

У решті випадків водіям загрожує штраф 510 грн. за ч. 2 ст. 122 КУпАП.

"Водночас закон не забороняє користуватися пристроями hands free, оскільки водій має можливість керувати транспортним засобом, використовуючи обидві руки", - зазначили правоохоронці.

Нагадаємо, доведеться викласти майже 41 000 гривень: водіїв попередили, коли звичайна перевірка прав може обернутися штрафом.

Раніше повідомлялося, правила та штрафи будуть однакові для всіх водіїв: залишилося лише кілька місяців.

Також, ціни на дизель впали, але почав дорожчати бензин: АЗС показали, скільки коштує паливо.