Раніше ми вже повідомляли нашим читачам, що в Україні за останні кілька місяців цілком значно знизилися ціни на всі види палива, особливо на автогаз, де на деяких АЗС ціни падають до майже довоєнних показників. Однак не все так "барвисто", в уряді вже вирішили повернути ПДВ на пальне у розмірі 20%.

У Кабінеті Міністрів України вирішили, що зниження податків стало "величезною помилкою", оскільки це не вплинуло на ціну палива, а лише збільшило заробіток трейдерів.

Про це заявив голова фінкомітету парламенту Данило Гетьманцев.

Данило Гетьманцев, фото: delo.ua
Данило Гетьманцев, фото: delo.ua

За його словами, зниження податку на додану вартість (ПДВ) на паливо після початку війни до 7% було помилковим рішенням, і з липня його повернуть на колишній рівень 20%.

Популярні новини зараз
Залишилось 10 днів: як та чому пенсіонери можуть втратити свої виплати ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

"Згадайте рішення початку 2022 року про відміну акцизу та зменшення ставки ПДВ до 7% на паливо. Воно призвело до виходу ринку в білу? Ні! Нелегальні бочки виросли як гриби після дощу", - зазначив він.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

За словами Гетьманцева, з 1 липня ПДВ на пальне відновиться до довоєнних ставок, які були на рівні 20%.

"Я вважаю, що зниження цих ставок було величезною помилкою. Це абсолютно ніяк не вплинуло на ціну палива. Це лише вплинуло на заробіток трейдерів", - заявив Глава фінансового комітету Верховної Ради.

Нагадаємо, як в американських новинах: українцям приготували "сучасні" покарання, навіть депутати прибиратимуть сміття.

Раніше повідомлялося, правила та штрафи будуть однакові для всіх водіїв: залишилося лише кілька місяців.

Також, автогаз у ціні в Україні може злетіти вгору: названа причина.