Водій отримав за рішенням суду 5 діб адміністративного арешту за те, що керував автівкою без пройденого технічного огляду.

Працівники поліції зупинили автомобіль, який не пройшов перевірку технічного стану. На перший раз водій отримав постанову із накладенням штрафу 340 грн, на підставі частини 3 статті 121 КУпАП.

Водій за кермом. Фото: Youtube
Водій за кермом. Фото: Youtube

Проте вдруге таке порушення впродовж року, має значно серйозніші покарання.

Так, відповідно до частини 3 статті 121 КУпАП керування водієм транспортним засобом без проходження перевірки технічного стану передбачає накладення штрафу в розмірі 340 грн. (Для автомобілів, які повинні проходити такий технічний огляд).

Популярні новини зараз
Сюрприз напередодні зими: з 1 жовтня будуть нові тарифи на опалення та гарячу воду Українців 50+ хочуть звільнити від мобілізації — замінять на молодих "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року
Показати ще

Водій, скріншот: Youtube
Водій, скріншот: Youtube

Водночас відповідно до частини 4 статті 121 КУпАП повторне вчинення протягом року такого ж порушення передбачає накладення штрафу в розмірі від 850 грн до 1700 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців або адміністративний арешт на строк від п’яти до десяти діб.

Зазначимо, в разі повторного керування без проходження технічного огляду суд повинен призначити одне з двох додаткових покарань:

  • або позбавити права керування транспортними засобами на строк від 3-х до 6-ти місяців;
  • або накласти адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб.

Нагадаємо, ми писали, де пропонують нові авто за найнижчими цінами: в Україні, США чи Європі.

Як повідомляв "Знай.ua" автомобільна реквізиція в Україні: водіїв попередили, хто може втратити свою "ластівку".

Також "Знай.ua" інформував, небезпечний, як і водіння нетверезим: що гірше за алкоголь впливає на водія.