Власників автомобілів можна розділити на дві групи: одні готові здувати будь-яку порошинку зі своєї машини і лютувати від найдрібнішої подряпини на "крилі", а інші живуть за принципом "їде, і на тому спасибі".

І у разі поломки не поспішають до автосервісу, а вирішують проблему самі. Про це повідомляють ЗМІ. Та ще й люб'язно діляться досвідом із оточуючими.

Авто на дорозі. Фото: Youtube
Авто на дорозі. Фото: Youtube

10 прикладів найрозважливіших авто-лайфхаків від народних умільців зібрано у цьому огляді. Будь ласка, не повторюйте побачене будинки або в гаражі.

1. Якщо "пом'яв" крило і немає грошей полагодити вм'ятину

Популярні новини зараз
Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу "Росія краща і сильніша": у Чехії маленькій українці плюнули в обличчя за відмову назвати себе росіянкою Цей документ патрульні не мають права вимагати: який штраф можна сміливо оскаржити Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати
Показати ще

2. Коли зламався перемикач

3. Майже склопакет

4. Як точно захистити машину від угону

5. Якщо немає "запаски"

6. На випадок, якщо розбив фару

7. Якщо хочеш машину з відкидним дахом

8. Щоб заднє скло завжди було чистим

9. Дуже типовий перемикач швидкості

10. Ну і на випадок зовсім неординарних ситуацій

Нагадаємо, що автогаз дорожчає, але знижуються ціни на бензин: АЗС показали, як змінилася вартість палива в Україні.

Раніше ми повідомляли, що готуйте місце для паркування: українцям знову можуть дозволити безкоштовно завозити авто з Європи. Якщо нардепи ухвалять закон, то українці знову зможуть скористатися "нульовою" розмитненням.

Також стало відомо, що українським водіям почали виписувати штрафи у 40 тисяч гривень: уся справа у "механіці".