У Швейцарії громадян України, які пересуваються на власному транспорті та претендують на отримання виплат, як "біженці", зобов'язали продати своє авто.

Інакше жодних грошей українці не отримають, бо місцева влада не розуміє, як можна виплачувати гроші людям із особистим транспортом.

Також цей підхід пояснюється жорсткішими вимогами до інших одержувачів державної допомоги. Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ.

Авто українців у Європі, скріншот: YouTube
Авто українців у Європі, скріншот: YouTube

За словами голови департаменту (міністерства) юстиції та поліції країни Елізабет Бом-Шнайдер, рішення про те, щоб продавати автомобілі, якщо біженці хочуть отримувати виплати, мають ухвалювати кантони.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

"Потрібно ретельно аналізувати кожен випадок. Не можна забувати, що до решти отримувачів соціальних допомог у Швейцарії застосовуються набагато суворіші правила. Сім'ям доводиться розкривати всю інформацію та подавати заявки на найменші витрати, які часто відхиляють. Таким людям важко бачити, що інші отримують соціальну допомогу і при цьому їм дозволено їздити машиною", - пояснила підхід до рівності чиновниця.

Авто українців у Європі, скріншот: YouTube
Авто українців у Європі, скріншот: YouTube

У березні біженцям з України, які понад рік живуть у Швейцарії та отримують соціальні виплати, повідомили про необхідність перевірити свої активи.

Автомобілі повинні бути продані, якщо їхня вартість перевищує норму активів для відповідного розміру домогосподарства
У кожному кантоні є свої ліміти.

Наприклад, у кантоні Люцерн ліміт для отримання виплат – 4 000 франків (4,3 тис. доларів) на особу або 10 000 франків (11 тис. доларів) на сім'ю.

Після продажу автомобіля соціальну допомогу все одно припинять виплачувати на період, що залежить від суми виторгу за автомобіль.

Винятки будуть застосовувати, якщо біженець залежить від автомобіля з професійних причин чи стану здоров'я.

Нагадаємо, як "правильно" відповідати на провокаційні питання копів, щоб уникнути штрафів.

Раніше повідомлялося, скільки потрібно заробляти українцям заради "американської мрії": грошей вистачає хіба що "на поїсти".

Також, солярка лише для бензопили? В Україні заборонили їздити на дизельних авто, коли розпочнуться перевірки.