Уряд запровадив нові правила щодо обов'язкового технічного огляду автомобілів з огляду на вимоги Євросоюзу щодо перевірки транспортних засобів.

Ці вимоги мають на увазі регулярний технічний контроль для різних категорій авто.

Поліція, авто, штрафи, скріншот: YouTube
Поліція, авто, штрафи, скріншот: YouTube

Існує кілька груп несправностей, які можуть бути зафіксовані під час обов'язкового техогляду, після якого водії будуть зобов'язані отримати спеціальний сертифікат "придатності до експлуатації" власного транспортного засобу.

Згідно з вимогами, які вже незабаром можуть бути введені, легкові автомобілі повинні пройти першу перевірку через 4 роки після реєстрації, а згодом кожні 2 роки.

Популярні новини зараз
Тесть організував "облаву" ТЦК на зятя-ухилянта Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася 12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках
Показати ще

Нові автовласники мають пройти технічний огляд упродовж 10 днів після перереєстрації транспортного засобу на своє ПІБ, а також після серйозної дорожньої аварії.

Вартість цієї послуги становитиме 1500 гривень. Якщо ви раптом вирішили "уникнути" техогляду, на вас може чекати штраф, розміром 1700 гривень.

Авто українців у Європі, скріншот: YouTube
Авто українців у Європі, скріншот: YouTube

Обов'язковий техогляд повинен проводитися виключно в сертифікованих СТО, під час якого перевірятимуться системи керування та гальмування, зовнішнє освітлення, світлопропускання скла, ГБО та системи безпеки.

Хоча, водночас, Міністерство фінансів виступає проти обов'язкового техогляду, бо "Угода про асоціацію України з Євросоюзом" не передбачає таку функцію для легкових автомобілів.

Нагадаємо, нові штрафи для українців: за що доведеться вивалити до тисячі гривень

Як повідомляв "Знай.uа", українцям розповіли за що поліцейський може відібрати у вас права

Знай.ua писав, прикинутися дурником не вийде: неуважним українським водіям приготували штраф у три сотні