Як міг мати вигляд легендарний ЗАЗ-968, якби Запорізький автомобілебудівний завод вирішив випустити машину вищого класу. Концепт-кар автомобіля опублікували на сторінці zazmyzaz в соціальній мережі instagram.

Автомобіль "Запорожець" випускався виключно, як народний та доступний транспортний засіб. Назвати його комфортним та надійним було складно, але водночас він не вимагав особливого обслуговування та міг бути відремонтований у будь-якому гаражі.

"Запорожець". Фото: скрін youtube
"Запорожець". Фото: скрін youtube

Художники трохи пофантазували та показали, як міг виглядати "Запорожець", якби Запорізький автомобілебудівний завод вирішив створити машину для більш заможних громадян.

Так, ЗАЗ-968 класу люкс має багато подібностей з оригінальною моделлю, але в той же час і чимало відмінностей, які "облагороджують" зовнішній вигляд автомобіля. По-перше, серйозно змінився кузов - візуально він став довшим і ширшим. Також можна помітити, що більш доопрацьовано салон.

Популярні новини зараз
У світі новий "коронавірус" - хвороба вбиває людину за 2 дні: що кажуть медики "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Крім того, можна припустити, що така люксова версія "Запорожця" продавалася б із потужнішим двигуном і за значно вищою ціною. Такий автомобіль міг би стати привабливим транспортом для мажорів того часу, коли ЗАЗ-968 був на піку моди.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, з таким салоном, хоч на край світу: рідкісні кадри ЗАЗ "Таврія", яку можна завантажити повністю.

Також наш портал інформував, для села краще не знайти: як виглядає позашляховий пікап на базі ЗАЗ-968, справжній монстр.

Крім того, ми писали чисто для розбитих доріг: представлений потужний електрокросовер від ЗАЗ із запасом ходу 550 км.