Для всіх наших дорогих читачів, які є водіями чи навіть власниками авто, є дуже важливі новини щодо цін. Українські АЗС на 7 червня виставили найсвіжіші ціни. Так, середня ціна бензину А-95 становила 45,05 грн/л.

Про це стало відомо завдяки інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Ціни на паливо, скріншот: Minfin
Ціни на паливо, скріншот: Minfin

Згідно з відкритою інформацією, середні ціни в Україні опинилися на такому рівні:

- бензин А-95 преміум – 47,68 грн/л;

Популярні новини зараз
Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..." "Брати на поруки головного злодія країни": українці звинувачують Юрія Горбунова у продажності Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

- бензин А-95 – 45,02 грн/л;

- бензин А-92 – 43,29 грн/л;

- дизельне паливо – 43,54 грн/л;

- автомобільний газ – 21,91 грн/л.

Експерти повідомляють, що бензин А-95 "преміум" є на заправках більшості мереж АЗС у більшості областей України на підконтрольній території.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Найдешевше – за ціною 40,99 грн/л у мережі БРСМ-Нафта у Вінницькій, Закарпатській та Черкаській областях. Найдорожче – по 50,49 грн/л у мережі АЗС Shell. На Луганщині бензин А-95 "преміум" відсутній на заправках.

А-95 на підконтрольній Україні території можна купити у всіх областях, окрім Луганської, у більшості мереж АЗС. Найдешевше – по 40 грн/л у мережі АЗС RLS на Дніпропетровщині. Найдорожче – по 47 грн/л у мережі АЗС "Авіас".

А-92 відсутня на АЗС у Луганській області. В інших областях на підконтрольній Україні території найдешевше його можна купити по 39,50 грн/л у мережі RLS на Дніпропетровщині, найдорожче – 47,98 грн/л у АЗС мережі Motto у Донецькій області.

Дизельне паливо можна придбати майже у всіх мережах АЗС у всіх областях на підконтрольній території України. На Луганщині цього виду палива немає на АЗС.

Найдешевше дизельне паливо можна придбати по 38,90 грн/л у мережі АЗС VST у Київській області. Найдорожче дизельне паливо – по 49,99 грн/л у мережі АЗС "Паралель" у Донецькій області.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Ціни на пальне: прогноз

Ціни на пальне протягом травня стабільно знижувалися, хоча наприкінці місяця ця тенденція дещо ослабла: з 19 по 26 травня паливо в середньому втратило від 2 до 11 копійок на літрі, а в деяких роздрібних мережах АЗС вартість зрідженого газу трохи зросла.

На думку фінансового аналітика Олексія Лупоносова, у червні українцям не варто очікувати на суттєві коливання цін на ринку палива. Натомість через ймовірне повернення ПДВ на паливо з 1 липня інші галузі можуть почати готуватися до різкого стрибка цін.

Нагадаємо, світові ціни на продовольство максимально знизилися за 2 роки: чи є ризики для України.

Раніше повідомлялося, що повний балон, будь ласка: в Україні ціни на автогаз на межі різкого обвалу, збирайтеся в подорож.

Також, у НБУ розповіли, що буде з цінами на продукти цього року: темпи інфляції знижуються.