Для наших читачів, які є водіями, є важливі новини щодо розмірів штрафів за ПДР. Так, до українського парламенту внесли проект закон, який передбачає підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху за участю дітей.

Автор законопроєкту пропонує збільшити штрафи для українців, які порушують правила дорожнього руху у присутності неповнолітніх дітей.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

За такі порушення планується встановити штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить близько 850 гривень, або виконання громадських робіт протягом 20-40 годин.

Популярні новини зараз
12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Запропоновані зміни передбачають доповнення статті 127 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Згідно з інформацією, розміщеною на веб-сайті Верховної Ради, комітет із молоді та спорту вже рекомендував прийняти цей документ як основу для подальшого розгляду.

Штрафи, поліція, скріншот: YouTube
Штрафи, поліція, скріншот: YouTube

У пояснювальній записці до законопроєкту наголошується, що ДТП є найпоширенішою причиною смерті дітей віком від 5 до 14 років, а також молоді віком від 15 до 29 років.

За даними за 2020 рік, в Україні сталося 3574 ДТП, у яких перебували загиблі чи потерпілі діти. 2021 року ця цифра становила 3691, а 2022 року – 2625 випадків.

Нагадаємо, "ввічливих" водіїв можуть покарати штрафами: що потрібно знати.

Раніше повідомлялося, через скільки можна за кермо після випивки, щоб не влаштувати трагедію та не заробити штраф.

Також, коли повернуться податкові перевірки та штрафи: названо дату.