Існує думка серед водіїв, що паркувати автомобіль можна тільки з вирівняними колесами. Інакше нібито швидше зношуються шини, відбувається розвал коліс, псується підвіска, а також швидше виходить з ладу підсилювач керма.

Але насправді паркування з вивернутими колесами не тільки не шкодить вашому автомобілю, а й навпаки може вберегти від пошкоджень.

Автомобіліст, фото Pexels
Автомобіліст, фото Pexels

Одним з головних аргументів залишати кермо перевернутим є захист автомобіля від аварії на переповнених стоянках.

Наприклад, якщо ваш сусід по парковці ненароком зіткне своє авто з вашим, удар впаде на колесо, а не на кузов, що може значно зекономити ваші кошти на ремонт.

Популярні новини зараз
Не гайте часу: експерт розповів, що має зробити кожен українець до опалювального сезону "Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував
Показати ще

Крім того, при паркуванні на спуску рекомендується залишати кермо перевернутим.

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

Це запобігає випадковому руху автомобіля, оскільки він затримається на бордюрі. Якщо правильно вивернути колеса у бік бордюру, це забезпечить додатковий захист від небажаного руху авто.

Останнім аргументом є те, що вивернуті колеса допомагають уникнути перегріву тієї частини кермового колеса, яку доторкаються руки водія.

Машини, скріншот: YouTube
Машини, скріншот: YouTube

Оскільки руки впливають на комфорт і безпеку водіння, важливо забезпечити оптимальну температуру на поверхні керма, особливо у літній період.

Нагадаємо, в Україні по-новому каратимуть водіїв, які "лихачать" при їзді з дітьми: штрафом можна не позбутися.

Раніше повідомлялося, що поліція зупинила без прав: готуйте 40 тисяч гривень, і це ще не все.

Також, п'яний водій здивував копів "свіжістю" під час алкотесту: прилад таких цифр ще не бачив.