Для всіх наших читачів, які не можуть спокійно прожити й дня без новин з автосвіту, ми маємо дуже цікаву історію. У Львівському училищі під номером №29 знайшлися відмінні викладачі, які разом із учнями створили тихохідний колісний транспортний засіб на електричному двигуні.

Цей електроцикл використовуватимуть військові Збройних Сил України. Протягом трьох місяців фахівці виробничого навчання разом із учнями училища сконструювали електротрицикл.

Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих медіа.

Електротрицикл для ЗСУ, фото  Львівська міськрада
Електротрицикл для ЗСУ, фото Львівська міськрада

Він оснащений електродвигуном, коробкою передач та двома акумуляторними батареями. Орієнтовна вартість виготовлення такого транспортного засобу – 80 000 гривень.

Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Цей електротрицикл був представлений на виставці технічної творчості серед закладів професійної освіти та переміг у номінації "Транспортні засоби".

Електротрицикл для ЗСУ, фото  Львівська міськрада
Електротрицикл для ЗСУ, фото Львівська міськрада

Електротрицикл уже надіслали захисникам України. Якщо бійці будуть задоволені результатом, фахівці училища шукатимуть фінансову підтримку та робитимуть такі моделі.

Нагадаємо, як охолодити двигун у неймовірну спеку, навіть не заглушивши авто-ефективний метод.

Раніше повідомлялося, в Україні посилили штраф за паркування на місцях для інвалідів.

Також, компактна, економна та яскрава: українцям показали нову "Таврію" A-Class, утре ніс багатьом іномаркам.