Термін дії міжнародного посвідчення три роки.

Начальник сервісного центру МВС у м. Рівне Віталій Кухарчук зазначив, що для отримання чи обміну міжнародного посвідчення водія необхідно звернутись до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС та пред’явити оригінал посвідчення водія адміністратору на місці та надати його копію.

Посвідчення водія, скріншот: YouTube
Посвідчення водія, скріншот: YouTube

Також, для того, щоб отримати міжнародні права, слід не забути паспорт, або ID-карту, відомості про реєстрацію місця проживання.

Із собою також треба мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон та фотокартку розміром 3,5х4,5 см на матовому папері.

Популярні новини зараз
Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Національне посвідчення водія, на підставі якого було видано міжнародне, не вилучається.

Права, фото: гугл
Права, фото: гугл

Після перевірки поданих документів посадова особа ТСЦ МВС одразу повертає заявнику національне посвідчення водія, паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Видача та обмін міжнародного посвідчення водія здійснюється без складання іспитів.

Міжнародне посвідчення водія без наявності національного не є дійсним.

Нагадаємо, ми писали, що водійського посвідчення не треба: на якому транспорті можна розсікати без документів.

Як повідомляв "Знай.ua" можна залишитись без посвідчення водія: в Україні пропонують нову систему покарання за порушення правил дорожнього руху.

Також "Знай.ua" інформував, майбутні українські водії зекономлять гроші та нерви: МВС готує приємні зміни.