Кабінет міністрів України вже розглядає можливість нової заборони, яка має допомогти впоратися з дуже гучними звуками від автомобілів. Не для кого в Україні не секрет, що любителів "поганяти" і "поторохтіти" доволі чимала кількість.

На жаль, тисячі людей навіть під час повітряної тривоги змушені слухати гучні звуки від авто без глушників. Цю ситуацію, з метою усунення "шумового сміття", винесли на обговорення. Використовувати такі автомобілі можуть заборонити.

Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу "Твоя машина".

Авто, фото: Знай.ua
Авто, фото: Знай.ua

Поки що поліція не має повноважень зупиняти водіїв, які використовують надмірно гучні транспортні засоби, але новий законопроект планує надати необхідні повноваження щодо ефективного регулювання цієї проблеми.

Популярні новини зараз
Україна закуповує цигарки для росіян з нашої кишені: тендери проводять регулярно Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає
Показати ще

Авто, фото: Знай.ua
Авто, фото: Знай.ua

Важливо, що у демократичному суспільстві будь-яка не заборонена діяльність вважається дозволеною. Тому для вирішення проблеми надмірного шуму від транспортних засобів необхідно залучити народних депутатів до формулювання відповідних нормативних актів.

Автомобиль, фото: Знай.ua
Автомобиль, фото: Знай.ua

Введення законопроекту передбачає безперебійне та ефективне функціонування системи контролю. Точних термінів запровадження нового законодавства поки що не визначено, але уряд активно працює над його реалізацією.

Заборона на автомобілі без глушників може отримати підтримку громадян, які вважають шум, що створюється такими автомобілями, нестерпним. Новий законопроект надасть ефективний механізм боротьби з цією проблемою, обмеженою існуючими нормами поліції.

Нагадаємо, чи вчи нормально, чи плати 50 тис грн: водіїв попередили про космічні штрафи.

Раніше повідомлялося, що на антифриз зарплати не вистачить: українських водіїв попередили про заміну важливої ​​деталі.

Також, білоруси зібрали з трактора гоночний болід: не заводиться і не їде.