Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які є водіями чи навіть власниками транспортних засобів, є дуже важливі новини.

Справа в тому, що український уряд планує заборонити примусове евакуювання авто. Тим не менш, є дуже "жирний" нюанс.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню спільноти "Ти ж юрист" у мережі Telegram.

Евакуатор, скріншот: YouTube
Евакуатор, скріншот: YouTube

В українському парламенті Комітет із питань правоохоронної діяльності пропонує розглянути законопроєкт, який уточнює повноваження інспекторів із паркування.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Зміни у Законі, скріншот: Telegram
Зміни у Законі, скріншот: Telegram

Що має змінитися

На період військового стану заборонити інспекторам із паркування здійснювати тимчасове затримання транспортних засобів. Однак, такі повноваження планують передати Національній поліції.

Евакуатор, скріншот: YouTube
Евакуатор, скріншот: YouTube

Автори законопроєкту вважають, що такі зміни зменшать напругу в суспільстві, спричинену зловживаннями з боку інспекторів із паркування, а також полегшать ситуацію для водіїв, які залишають свої машини з порушеннями під час повітряної тривоги чи евакуації.

Однак не варто забувати, що під час воєнного стану діє ще й мобілізація авто на потреби ЗСУ чи інших оборонних формувань. У цьому випадку власника авто мають офіційно попередити про вилучення транспорту.

Нагадаємо, доведеться платити не лише за себе: українцям нагадали за яке порушення можуть відправити за ґрати.

Раніше повідомлялося, що накладний нас не налякати: українські водії знайшли новий спосіб не платити величезний штраф.

Також, дитяче автокрісло в авто: за що можуть вліпити штраф батькові-водієві.