Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які є водіями чи навіть власниками автомобілів, з'явилися дуже важливі новини. Так, український парламент уже зареєстрував проєкт закону №9209 "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України".

Відомо, що за допомогою цих правок планується зменшити фінансове навантаження на українців, які постраждали через війну.

Про це стало відомо завдяки інформації на сайті Верховної Ради.

Штраф для водіїв, фото: Autonews
Штраф для водіїв, фото: Autonews

Якщо законопроєкт буде ухвалено, громадяни, чиї транспортні засоби було вкрадено або постраждали внаслідок бойових дій, зможуть повернути свої автомобілі без сплати мита, ПДВ та акцизного збору. Але для цього необхідно підтвердити факт угону автомобіля або його знищення під час конфлікту.

Популярні новини зараз
"Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

Також законопроєктом передбачається компенсація власникам автомобілів, знищених унаслідок конфлікту. Для отримання цієї пільги необхідно надати витяг з реєстру досудових розслідувань та висновок, що підтверджує непоправний стан автомобіля.

Штрафи для водіїв, фото: Вежа
Штрафи для водіїв, фото: Вежа

Багато наших читачів погодяться, а особливо водії, що іноді копи можуть накласти штраф за незначні правопорушення, які не мають серйозних наслідків. Такі порушення мають формальний характері і не створюють значних наслідків. Проте законодавство не містить чіткого визначення чи переліку таких незначних порушень.

Нагадаємо, обурений начальник ЖЕКу вручив повістку інспектору з паркування, який його оштрафував.

Раніше повідомлялося, що українці зганьбилися в Європі голими руками, знімаючи блокатор з колеса.

Також, політика Нацбанку до цього приведе, експерт розповів, що буде з курсом валют вже скоро: "Завжди є і будуть".