Незважаючи на війну, недобросовісним людям вистачає сміливості обманювати українців, зокрема, на купівлі автомобілів. Щоб ніхто не потрапив на вудку шахраїв, у відділі комунікації поліції на Житомирщині поділилися порадами.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЄ популярні схеми, завдяки яким майбутніх автомобілістів розводять на гроші. Так, шахраї часто використовують підроблені сайти, які з першого погляду не відрізнити від справжніх. За традицією, покупців просять ввести дані банківської картки та іншу особисту інформацію, щоб вкрасти гроші.
Крім того, продавці спеціально занижують ціни в оголошеннях, пояснюючи це особистими причинами, а також хочуть швидкого продажу без огляду та з передоплатою. Це психологічний тиск на покупця.
Ще один спосіб шахрайства – пригін авто з ЄС на вигідних умовах, при якому продавці вимагають передоплату. Після цього вони можуть просити додаткові гроші на якісь витрати, а в результаті просто зникають.
Щоб безпечно купити авто, українцям рекомендують особисто оглянути його при продавці та перевірити усі документи. Також не завадить залучити до цього процесу фахівців. Якщо в машині все влаштовує, гроші слід передавати лише після її отримання та оформлення процедур.
Якщо йдеться про пригін авто з-за кордону, потрібно звертатися до перевірених людей, прочитати відгук про їхню роботу. Звичайно ж, безпечніше буде оформити офіційну угоду, а не "за домовленістю".
Нагадаємо, підкорювач "Октоберфесту": умілець зробив із "Запорожця" справжній паб на колесах
Раніше ми писали про те, що стій, подивися на всі боки: українцям нагадали, коли пішоходи мають перевагу на дорозі
Як повідомляв Знай.ua, ТОП-3 найдешевших автомобілів, які тільки продавалися