Для всіх наших шанованих читачів, які мають відношення до керування автомобілем або є власниками транспортних засобів, є дуже важливі новини. Справа в тому, що керівництво Нацполіції готує для парламенту новий проєкт закону, який має посилити заходи безпеки у всій державі.

Далеко не в останню чергу, цей документ стосується українських водіїв.

Про це стало відомо завдяки заяві глави Національної поліції України Івана Виговського.

Камери автофіксації, скріншот: YouTube
Камери автофіксації, скріншот: YouTube

Виговський заявив, що за завданням глави держави, а також уряду Міністерство внутрішніх справ України розробляє проєкт закону, в якому буде запропоновано заходи щодо наведення порядку на вулицях та недопущення дестабілізації обстановки в країні.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Серед іншого, пропонується збільшити на вулицях кількість камер "Безпечне місто", а також камер фіксації швидкісного режиму на дорогах.

Автофіксація порушень ПДР, скріншот: YouTube
Автофіксація порушень ПДР, скріншот: YouTube

Виговський додав, що МВС вже сподівається поєднати всі камери відеоспостереження в країні в єдину систему. Таким чином, за українськими водіями може бути встановлений тотальний контроль.

Коли і в якому вигляді законопроект буде подано до Ради, не повідомляється.

Нагадаємо, популярний штраф серед українських водіїв виявився незаконним: як не потрапити на гачок патрульних.

Раніше повідомлялося, придивіться уважно, на чому їздите: копам дозволили виписувати штраф у 27 тисяч гривень.

Також, навіть космічні ціни на АЗС вас не злякають: 6 порад, які допоможуть ефективно економити паливо.