Для всіх наших шанованих читачів, які мають відношення до керування авто, з'явилися дуже важливі новини. Справа в тому, що у нас в країні є ціла низка платних послуг, які мають великий попит. Тим не менш, вони не всі знаходяться у вільному доступі для більшості водіїв через свою вартість.

Для водіїв в Україні існує ціла низка платних послуг, які мають широкий попит. Однак не всі вони є доступними для більшості автомобілів через свою ціну.

Дуже дорого, для багатьох громадян, коштує замовлення індивідуальних номерних знаків, яке в найближчому майбутньому може ще й подорожчати. Про це пишуть українські медіа із посиланням на джерела в урядових колах.

"Красиві" автономери, скріншот: YouTube
"Красиві" автономери, скріншот: YouTube

Зокрема, повідомляється, що цифри на номерах 0001, 0007 та 7777 коштуватимуть 80 тисяч гривень, номери із чотирма однаковими цифрами піднімуться в ціні з 30 тисяч до 50 тисяч гривень. За послідовну комбінацію цифр від 0002 до 0005, 0008 та 0009 також доведеться викласти до 50 тисяч гривень (зараз 30 тисяч).

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Майже на 60% більше: тарифи на вивіз сміття перевищили межу розумного Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня
Показати ще

"Красиві" автономери, скріншот: YouTube
"Красиві" автономери, скріншот: YouTube

Цифри від 0006 та 6666 коштуватимуть 10 тисяч гривень. Чотири цифри, з яких три однакові, коштуватимуть 15 тисяч гривень (зараз 10 тисяч). Стільки ж обійдуться дві однакові цифри з чотирьох і номери з цифрами 0123 або 1234.

Нагадаємо, в Україні водіям виписують 17 тисяч штрафу за простий папірець: порада юриста, як зберегти зарплату.

Раніше повідомлялося, маленький багажник у Smarta більше не проблема: в Україні помітили дивовижну модель компактного авто з кузовом PickUp.

Також, "Великий кум" стежить за нами? Українські копи попередили водіїв про посилення контролю.