Для всіх наших шанованих читачів, які мають відношення до керування авто, з'явилися дуже важливі новини. Справа в тому, що у нас в країні є ціла низка платних послуг, які мають великий попит. Тим не менш, вони не всі знаходяться у вільному доступі для більшості водіїв через свою вартість.

Для водіїв в Україні існує ціла низка платних послуг, які мають широкий попит. Однак не всі вони є доступними для більшості автомобілів через свою ціну.

Дуже дорого, для багатьох громадян, коштує замовлення індивідуальних номерних знаків, яке в найближчому майбутньому може ще й подорожчати. Про це пишуть українські медіа із посиланням на джерела в урядових колах.

"Красиві" автономери, скріншот: YouTube
"Красиві" автономери, скріншот: YouTube

Зокрема, повідомляється, що цифри на номерах 0001, 0007 та 7777 коштуватимуть 80 тисяч гривень, номери із чотирма однаковими цифрами піднімуться в ціні з 30 тисяч до 50 тисяч гривень. За послідовну комбінацію цифр від 0002 до 0005, 0008 та 0009 також доведеться викласти до 50 тисяч гривень (зараз 30 тисяч).

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

"Красиві" автономери, скріншот: YouTube
"Красиві" автономери, скріншот: YouTube

Цифри від 0006 та 6666 коштуватимуть 10 тисяч гривень. Чотири цифри, з яких три однакові, коштуватимуть 15 тисяч гривень (зараз 10 тисяч). Стільки ж обійдуться дві однакові цифри з чотирьох і номери з цифрами 0123 або 1234.

Нагадаємо, в Україні водіям виписують 17 тисяч штрафу за простий папірець: порада юриста, як зберегти зарплату.

Раніше повідомлялося, маленький багажник у Smarta більше не проблема: в Україні помітили дивовижну модель компактного авто з кузовом PickUp.

Також, "Великий кум" стежить за нами? Українські копи попередили водіїв про посилення контролю.