В умовах повномасштабної війни бувають різні непередбачувані ситуації, у яких можна втратити чи пошкодити документи, зокрема на автомобіль. У Головному сервісному центрі МВС розповіли, як відновити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Свідоцтво про реєстрацію підлягає обов'язковому відновленню, тому, якщо документ було втрачено або пошкоджено, потрібно негайно звернутися до найближчого сервісного центру.

Водiй. Фото: скрін youtube
Водiй. Фото: скрін youtube

"Громадянам, які втратили свій документ, варто зробити перереєстрацію транспортного засобу. Для цього потрібно звернутись до зручного сервісного центру МВС. Власник автівки приносить з собою необхідні документи аби надати їх адміністратору", - йдеться у повідомленні.

Які документи необхідні?

  • Паспорт громадянина України або вид на тимчасове чи постійне проживання;
  • ідентифікаційний номер;
  • довідка з поліції (якщо свідчення було викрадено).

Українці, у яких встановлено додаток "Дія", можуть пред'явити електронні версії документів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 4-10 грудня для всіх знаків Зодіаку: найкращі 7 днів Овнів, течія Дів та сварки Козерогів Вчені назвали групу крові, власникам якої не варто і на сантиметр наближатись до алкоголю Стільки грошей викинули даремно: які дрова категорично не можна використовувати для опалення Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Сервісний центр МВС. Фото: скрін youtube
Сервісний центр МВС. Фото: скрін youtube

Відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу коштуватиме водію приблизно 605 гривень. Новий документ видається у день звернення до сервісного центру.

Раніше портал "Знай" повідомляв, будуть непорозуміння з поліцією: у МВС розповіли, кому з водіїв потрібно оновити права.

Також наш портал інформував, 7 років пішки та 40 тис грн штрафу: копи показали водіям, чим закінчуються "нешкідливі" покатушки.

Крім того, ми писали, впаяють 340 гривень штрафу, ще й права можуть забрати: водіям нагадали про покарання за зовнішній тюнінг.