Паливний фільтр – важливий елемент для будь-якого автомобіля. Саме від його якості, забрудненості, та зношеності буде залежати, якої якості пальне буде потрапляти до двигуна.

Паливний фільтр – своєрідний бар'єр між баком та двигуном. Адже від нього залежить продуктивність та чистота спалювання. Про ознаки, які говорять про те, що фільтр пора змінювати розповіли "Avtoblog".

Заміна паливного фільтра. Фото: скрін відео
Заміна паливного фільтра. Фото: скрін відео
Заміна паливного фільтра. Фото: скрін

Ознаки того, що настав час паливний фільтр замінити:

Паливний фільтр. Фото: скрін відео
Паливний фільтр. Фото: скрін відео
Паливний фільтр. Фото: скрін

Тож, якщо є хоча б одна з цих ознак, варто звернути увагу на фільтр. Підтримка його в нормальному стані – важливий аспект обслуговування автомобіля та тримання його у задовільному стані. Більше того, це і безпечний рух та ефективність роботи. Несправний паливний бак може у майбутньому призвести до великих витрат на ремонти, тому варто частіше прислухатися до свого автомобіля.

Нагадаємо, портал Знай інформував, будемо їздити на велосипедах: ціни на автогаз тишком-нишком підбираються до нової психологічної позначки

Раніше на порталі Знай повідомлялося, краще перестати, бо коліс не залишиться: в Україні водіям приготували новий штраф у 17 тисяч

Також, наш портал інформував, як оскаржити штраф за порушення ПДР: детальна інструкція від адвоката