Стало відомо про те, після яких поломок транспортного засобу краще одразу виставити його на продаж.

Про це розповів автоексперт Андрій Оробець.

СТО, скріншот: YouTube
СТО, скріншот: YouTube

Ніщо не вічне, і навіть улюблений чотириколісний друг іноді може підвести. Чоловік каже, що порушення геометрії кузова, а також серйозні несправності кермової чи гальмівної ситуації можуть стати першими дзвінками про те, що транспортний засіб вже краще виставляти на продаж. Робити ці проблеми самостійно краще не потрібно.

Поломки, звичайно, різні бувають, але взагалі не рекомендував би використовувати автомобіль, де однозначно порушена геометрія кузова. Це говорить про те, що він побував у якійсь неприємній аварії. Що ж за цим буде? Крім зносу гуми буде обмежена і безпека цього автомобіля - говорить автоексперт.

Популярні новини зараз
Розшифровано страшні передбачення Ванги на 2024 рік "Чому тоді я повинен платити?": газовики пояснили, що повинні робити українці окрім оплати послуг Важливі товари скоро зникнуть: у АТБ та Епіцентрі зізнались про труднощі Стільки грошей викинули даремно: які дрова категорично не можна використовувати для опалення
Показати ще

Ремонт авто - фото urban.kh.ua
Ремонт авто - фото urban.kh.ua

Як практично і все у цьому світі, деталі та вузли мають свій термін придатності. Якщо за всіма видимими і невидимими ознаками він уже вийшов, то за наявності фінансової можливості краще відразу наважитися на заміну вашого автомобіля, адже витрачатися на ремонт не дуже доцільно.

Існує безліч експертиз, які скажуть про те, що при таких поломках техогляд автомобіль вже точно не пройде. Все це такі критичні поломки, які говорять про те, що автомобіль використовувати більше не можна.

Зрештою, навіть якщо не заганяти машину в сервіс, визначити її стан можна і зовні, упевнений експерт.

Автомобіль, фото: galinfo
Автомобіль, фото: galinfo

Нагадаємо, коли "смердючки" вже не чути: кошти, які прибирають неприємний запах у салоні авто.

Раніше ми повідомляли, що така поїздка може виявитися останньою: водіїв попередили про небезпеку на дорогах.