Давайте не сперечатимемося, адже коли водій порушує ПДР, він відразу думає про розмір адміністративного штрафу, який дуже невисокий. Однак важливо знати і пам'ятати той факт, що порушення правил дорожнього руху може призвести до серйозніших наслідків, таких як пошкодження майна, загроза життю та здоров'ю інших людей, що набагато цінніше.

Одна із ситуацій, що ілюструє ці наслідки, сталася, коли водій, ігноруючи червоне світло світлофора, виїхав на перехрестя. Це спричинило зіткнення з іншим автомобілем, внаслідок чого автомобіль потерпілого був пошкоджений на суму 700 тис. грн.

Страхова компанія виплатила свою частку у розмірі 100 тис. грн. відповідно до поліса страхування, але 600 тис. грн. мав відшкодувати винуватець ДТП. Про цей випадок пише портал "Твоя машина".

Світлофор. Фото Freepik
Світлофор. Фото Freepik

Замість визнати свою провину та компенсувати збитки, винний водій намагався перекласти відповідальність на потерпілого, затримуючи розгляд судової справи та замовляючи марні приватні експертизи. Проте експерти остаточно визнали його винним.

Популярні новини зараз
Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

Штраф, поліція, скріншот: YouTube
Штраф, поліція, скріншот: YouTube

У результаті, після того як суд визнав водія винним, він відмовився виплачувати 600 тис. грн., що залишилися, що призвело до того, що потерпілий подав позов до суду. Суд врахував, що згідно із законом, винуватець ДТП зобов'язаний відшкодувати різницю між фактичними збитками та страховою виплатою.

Верховний суд ухвалив рішення, згідно з яким винуватець ДТП, який порушив правила і рухався на червоне світло, має заплатити потерпілому 600 тис. грн. Крім того, суд стягнув із винуватця витрати на експертизу пошкоджень автомобіля та судовий збір.

Цей випадок є нагадуванням про важливість дотримання Правил дорожнього руху та наслідки порушення цих правил. Незалежно від того, наскільки низький здається розмір адміністративного штрафу, недотримання правил дорожнього руху може призвести до серйозних юридичних та фінансових наслідків, а також до загрози здоров'ю та життю інших людей.

Нагадаємо, найпровокаційні питання копів на дорозі - про що краще замовчувати.

Раніше повідомлялося, з росії на одеські заправки: як компанія Дмитра Бузаджі "Газ Актив" заправляє водіїв.

Також, не грайте з вогнем: що не варто робити водієві, якщо зупинила поліція.