Влітку багато водіїв замислюються над тим, як охолодити пляшку з водою чи іншим напоєм. Громіздкі автохолодильники та малоефективні термосумки не завжди зручне рішення. Але є один простий лайфхак, який допоможе вам насолоджуватися прохолодним напоєм у дорозі, не займаючи додаткового місця в салоні.

Більшість сучасних автомобілів, оснащених кондиціонерами, мають можливість перетворити бардачок на міні-холодильник. Це функція, про яку багато водіїв навіть не здогадуються.

Як це працює?

У багатьох автомобілях у бардачку можна знайти невелику заслінку або повітровід. Цей елемент системи кондиціонування може бути відкритий, дозволяючи холодному повітрю проникати в бардачок і охолоджувати його вміст. Все, що вам потрібно, це знати, як правильно використовувати цю функцію.

Бардачок. Фото: скрін youtube
Бардачок. Фото: скрін youtube

Покрокова інструкція

  • Очистіть бардачок. Вийміть з нього всі предмети, які можуть бути пошкоджені холодом, особливо електронні пристрої.
  • Підготуйте напої. Найкраще використовувати квадратні пляшки або контейнери. Вони краще фіксуються та не будуть кататися під час руху.
  • Активуйте охолодження. Відкрийте заслінку або повітровід, знайдений у бардачку, і увімкніть кондиціонер. Холодне повітря почне надходити в бардачок, поступово охолоджуючи його вміст.
  • Не перевантажуйте бардачок. Не кладіть занадто багато предметів або важких речей, щоб не пошкодити механізм відкривання бардачка.
  • Не забудьте про зиму. Коли настануть холодні дні, закрийте заслінку, щоб у бардачок не потрапляло тепле повітря від обігрівача.

Переваги використання бардачка як міні-холодильника

  • Використання бардачка дозволяє зекономити місце в салоні автомобіля.
  • Ви використовуєте вже наявну систему кондиціонування, не витрачаючи додаткову енергію.
  • Охолоджені напої завжди під рукою, що робить ваші поїздки комфортнішими.

Наступного разу, коли відчуєте спрагу в дорозі, просто скористайтеся цим лайфхаком і забудьте про теплі напої назавжди.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Нагадаємо, Любове скло сяятиме: як відмити поверхню від комах та інших слідів

Раніше ми розповідали, Не поспішайте вмикати кондиціонер в авто: водіям сказали, коли і чому це небезпечно

Також, Увага всім водіям: як пережити спеку в авто без кондиціонера