Багатьом українським водіям поки що не варто "паритися" з приводу обов'язкового техогляду, але є низка окремих категорій, яким не вдасться уникнути цього процесу. Важливо розуміти той факт, що для різних категорій транспорту діятиме різна цінова політика.

Насамперед ціни на проходження техогляду залежать від типу та ваги транспортного засобу. І в будь-якому випадку це буде дорожче за одну тисячу гривень (1000 грн).

Про це стало відомо завдяки сюжету одного із українських телеканалів.

Техогляд, скріншот: YouTube
Техогляд, скріншот: YouTube

Повідомляється, що за проходження техогляду легковим автомобілем у 2023 році доведеться викласти 1120 гривень. Огляд автобуса понад 5 тонн коштуватиме 1344 гривні, а вантажівки понад 12 тонн – 1440 грн.

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Слід зазначити, що розцінки можуть бути іншими, якщо на транспортному засобі встановлено газобалонне обладнання, оскільки його перевірка буде проводитись окремо.

Техогляд, скріншот: Facebook
Техогляд, скріншот: Facebook

За перевірку причепів доведеться викласти стільки, як і за огляд легковика – 1120 гривень. Проте за моделлю вагою понад 10 тонн доведеться викласти 1322 гривні.

Нагадаємо, 7 років без прав та 40 тисяч штрафу: "хитрих" водіїв попередили, що в Україні заборонено так робити.

Раніше повідомлялося, буде як у Європі: на українських водіїв чекають масштабні зміни в автострахування.

Також, техогляд в Україні: водії побачили список обов'язкової перевірки, такого ще не було.