Багатьом українським водіям поки що не варто "паритися" з приводу обов'язкового техогляду, але є низка окремих категорій, яким не вдасться уникнути цього процесу. Важливо розуміти той факт, що для різних категорій транспорту діятиме різна цінова політика.

Насамперед ціни на проходження техогляду залежать від типу та ваги транспортного засобу. І в будь-якому випадку це буде дорожче за одну тисячу гривень (1000 грн).

Про це стало відомо завдяки сюжету одного із українських телеканалів.

Техогляд, скріншот: YouTube
Техогляд, скріншот: YouTube

Повідомляється, що за проходження техогляду легковим автомобілем у 2023 році доведеться викласти 1120 гривень. Огляд автобуса понад 5 тонн коштуватиме 1344 гривні, а вантажівки понад 12 тонн – 1440 грн.

Популярні новини зараз
Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Слід зазначити, що розцінки можуть бути іншими, якщо на транспортному засобі встановлено газобалонне обладнання, оскільки його перевірка буде проводитись окремо.

Техогляд, скріншот: Facebook
Техогляд, скріншот: Facebook

За перевірку причепів доведеться викласти стільки, як і за огляд легковика – 1120 гривень. Проте за моделлю вагою понад 10 тонн доведеться викласти 1322 гривні.

Нагадаємо, 7 років без прав та 40 тисяч штрафу: "хитрих" водіїв попередили, що в Україні заборонено так робити.

Раніше повідомлялося, буде як у Європі: на українських водіїв чекають масштабні зміни в автострахування.

Також, техогляд в Україні: водії побачили список обов'язкової перевірки, такого ще не було.