Двигун автомобіля працює для того, щоб перевозити свого власника або власницю, економлячи фізичний ресурс людини, але час від часу вимагає до себе уваги, як, наприклад, заміна мастила, яку слід проводити залежно від марки автомобіля.

Міняти мастило у двигуні потрібно кожні 10 або 15 тисяч км або не рідше ніж на рік. Також дізнатися, що пора вже підлити мастило або ж замінити його повністю може говорити колір на щупі, яким перевіряють рівень мастила.

Заміна мастила. Фото: Youtube
Заміна мастила. Фото: Youtube

Щоб дізнатися чи варто зайнятися профілактикою, варто вдатися до перевірки.

По-перше, переконайтеся, що моторне мастило не каламутне і не зернисте. Перевірте пари, що виходять із вихлопних газів вашого автомобіля, вони не повинні бути синіми чи сірими. Також слід спостерігати, чи не змінюється шум автомобіля під час запуску, особливо якщо його трясе на холостому ходу. Також на проблему може вказувати запах масла чи бензину, часто це є поганою ознакою.

Популярні новини зараз
Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємні сюрпризи Овнів, нове кохання Водоліїв та скиглення Скорпіонів Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Заміна мастила. Фото: Youtube
Заміна мастила. Фото: Youtube

Варто зазначити, що у разі, якщо автомобіль за рік не проїжджає регламентовану кількість кілометрів, слід виконувати рекомендацію щорічної заміни (якщо автомобіль на гарантії). Однак якщо на кілька місяців затягнути з заміною мастила і не перевищувати рекомендований пробіг, нічого критичного не станеться.

Нагадаємо, ми писали, що не ігноруйте: українські водії винайшли свою "мову", зрозуміють лише профі

Як повідомляв "Знай.ua" оскаржити практичний іспит в сервісному центрі МВС реально: інструкція.

Також "Знай.ua" інформував, у салоні авто захочеться жити: як позбутися неприємних запахів.