В Україні ухвалили закон, який спрощує встановлення та приєднання до мережі автозарядок.

Нові правила даватимуть змогу збільшувати кількість електромобілів та електробусів на дорогах у країні. Про це стало відомо з документу, який передбачає, зокрема, спрощені земельні вимоги щодо розміщення електрозарядних станцій.

Електрозаправка. Фото:  Youtube
Електрозаправка. Фото: Youtube

Також, закон дозволить спростити та здешевити під'єднання автозарядок до електромереж – без плати за потужність при під'єднанні до кінця 2024 року.

Дасть можливість встановлювати автозарядні станції для ОСББ у межах існуючої потужності та надаватиме пільгове (без плати за потужність) приєднання до мереж "Укренерго" energy storage до кінця 2024 року.

Популярні новини зараз
Шмигаль заявив про початок "другого сезону" атак на енергосистему Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам
Показати ще

Важливим у законі є те, що він впроваджує заборону на автомобілі з двигунами внутрішнього згорання. Повна заборона на двигуни такого типу буде впроваджена з 2036 року. Винятками будуть двигуни, що працюють на водні або на метані.

Впровадження більш "чистих" автомобілів буде регулювати та корегувати місцева влада. Очікують, що з 2030 року вже 25% громадського транспорту складатимуть електробуси/водневі автобуси/метанові автобуси.

Адже спалювання бензинів та дизеля автомобілями є найбільшим джерелом шкідливих викидів у містах" — йдеться у законі.

Нагадаємо, ми писали, що популярний вид авто може зникнути з ринку, українцям таке теж загрожує: названа причина.

Як повідомляв "Знай.ua" ну не повинні українці мати авто: "слуги" вирішили не допомагати українцям ставати водіями.

Також "Знай.ua" інформував, жодного диму та крадіжки солярки: українських водіїв змусили їздити лише електричним транспортом.