Попри те, що на календарі весна, вночі все ще трапляються приморозки. Якщо авто "ночує" на вулиці, перед тим, як їхати, деякі експерти радять прогріти двигун.

Але зазначається, що "прогрівати" двигун 5-10 хв не те що не обов'язково, але деяким моторам шкодить. Початковий прогрів двигуна на холостому ходу повинен займати не більше 1-2 хвилин. Це пов'язано з тим, що тривала робота двигуна на холостих оборотах серйозно скорочує його ресурс. Про це пишуть на сайті Autotheme.info.

прогрів двигуна
прогрів двигуна

При низьких оборотах двигун не має нормальної циркуляції олії, що призводить до масляного голодування та швидкого зношування цілого ряду деталей (поршнева група, масляний насос, система охолодження, газорозподілу та випуск). — зазначають експерти.

Також це стосується турбінних двигунів. Для них дана проблема особливо актуальна, адже сама по собі турбіна досить вимоглива і при неналежній роботі двигуна може швидше вийти з ладу. Так само при неналежному догляді страждають інші складові авто. Наприклад, при довгій роботі на холостому ходу страждає і каталізатор, який дуже схильний до перегріву.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Прогрівання двигуна. Фото: скриншот Youtube
Прогрівання двигуна. Фото: скриншот Youtube

Автолюбителі рекомендують відразу після пуску дочекатися, коли стрілка тахометра впаде нижче за 1000 оборотів. Потім потрібно починати їхати і перші кілька кілометрів, поки двигун не досягне робочої температури потрібно їхати максимально повільно і акуратно.

Нагадаємо, ми писали, що замість гаража сарай, пробки — у минулому: мініатюрне авто для егоїстів, якому навіть "Запорожець" позаздрить.

Як повідомляв "Знай.ua" це лише початок: у чому причина різкого падіння вартості автогазу, що з цінами на українські АЗС.

Також "Знай.ua" інформував, розхід нижче 5 літрів: українці можуть реєструвати замовлення на новий кросовер від Toyota.