На щастя всіх водіїв, які мають ГБО, триває падіння цін на автомобільний газ. Ще з 1 березня і до середини місяця це паливо в середньому впало в ціні на 60 копійок. І це ще не все, фахівці з паливного ринку впевнені, що це не є остаточним падінням цін.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від моніторингової групи "А-95".

АЗС, скріншот: YouTube
АЗС, скріншот: YouTube

Станом на середу, 8 березня, автогаз у середньому коштував 23,19 грн/л. Ціни на АЗС варіюються від 20,95 до 24,12 грн. за літр. Усього з 1 березня автогаз подешевшав на 57 копійок. За прогнозами, вже за кілька днів середня вартість палива впаде нижче за 23 грн/л.

Динаміка зміни цін на автогаз в Україні з початку березня:

Популярні новини зараз
Чоловік розіграв свою загибель, щоб втекти до Мексики з коханкою, але дружина дізналася правду: "У процесі розлучення" Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще
  • 1 березня — 23,76 грн/л (-1,16%);
  • 2 березня — 23,71 грн/л (-0,21%);
  • 3 березня — 23,67 грн/л (-0,17%);
  • 6 березня — 23,49 грн/л (-0,76%);
  • 7 березня — 23,30 грн/л (-0,81%);
  • 8 березня — 23,19 грн/л (-0,47%).

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Причини зниження цін на автогаз

Експерти вважають, що основною причиною такої динаміки є вартість автогазу у Європі. Біржові ціни стабільні і залишаються на рівні нижче 500 доларів за тисячу кубометрів.

Вартість газу в Євросоюзі знижується через достатні запаси у підземних газосховищах. Також такій динаміці сприяє тепла погода та вжиті економічні заходи, що дозволили скоротити споживання газу.

Нагадаємо, газ коштуватиме копійки? Українців попередили про зниження цін на блакитне паливо.

Раніше повідомлялося, якими будуть ціни на пальне на початку весни: чи є причини для хвилювання.

Також, "Збільшення російського...": розгадано феномен різкого цінопаду на українських АЗС.