В Італії виявили рідкісну модифікацію легендарного ЗАЗ "Таврія", що продавався там під маркою Nysa 2477 і був справжньою знахідкою для фермерів. Основою для таких автомобілів було шасі 1306 року від автомобіля "Таврія-пікап". Про це пише інформаційний портал Hyser.

Свого часу було випущено чимало варіацій знаменитої "Таврії", наприклад, в Італії продавалася українська вантажівка ЗАЗ Таврія Pick-up, але під маркою Nysa 2477. Великої популярності модель не набула і всього було випущено не так багато автомобілів. Втім, це не робить машину менш цікавою.

NYSA 2477. Фото: hyser
NYSA 2477. Фото: hyser

Італійська версія "Таврії" була оснащена кувозом-самоскидом з відкидними бортами, що робило її добрим помічником для фермерів або жителів сільської місцевості. Згідно з рекламним буклетом компанії Nysa Motor Italia презентацію вантажівки було проведено ще в 2009 році.

NYSA 2477. Фото: hyser
NYSA 2477. Фото: hyser

Популярні новини зараз
"Дуже важко": воїн ЗСУ, який став ТЦКшником після поранення, розкрив правду про видачу повісток В Україні запропонували по-іншому давати тепло: що буде з тарифами та боргами Абонентів "Київстар" поставлять перед вибором: це буде непросто Українці можуть звільнити себе від щомісячної сплати за доставку газу: що потрібно зробити
Показати ще

Зазначається, що така "Таврія" була оснащена 1,1-літровим бензиновим двигуном та мала корисне навантаження 700 кг. Також на автомобіль можна було встановити невеликий кран-маніпулятор.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв нетиповий представник свого класу: як виглядав рідкісний праворульний "Запорожець", який не дожив до наших днів.

Також наш портал інформував, унікальний "Запорожець" у стилі кабріолета та вантажівки, таких всього пару штук: покажіть дідусям, вони ахнуть.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Дороги? Там, куди ми їдемо, вони не потрібні": в Україні несподівано з'явився DeLorean із "Назад у майбутнє".