Бензин та дизпаливо можуть знизитися у квітні через великі запаси автопального.

Про це заявив експерт, директор асоціації А95 Сергій Куюн для "Факти ICTV". Сезонні фактори з приходом весни не створюють суттєвий вплив на ринок пального. Сезонні фактори ніяк не впливають на цінник, адже ринок готовий до імовірного зростання споживання.

Заправка. Фото: Youtube
Заправка. Фото: Youtube

Дуже великі запаси у нас, а у січні та лютому 2023 року взагалі мали запаси більші, ніж у довоєнні місяці січня і лютого 2022 року. Саме цей фактор, а також те, що ціна на нафту тримається досить низько, все це створює потенціал для подальшого здешевлення, – каже експерт.

Сергій Куюн вважає, що умови зовні країни сприяють зниженню цін на автомобільне пальне, а саме на бензин і дизель. Він підкреслив, що валютний курс є визначальним чинником для цін на пальне, оскільки всі обсяги пального імпортує український бізнес.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Придатних до служби поділять на 4 категорії: в якій ви опинитеся ви "Дуже важко": воїн ЗСУ, який став ТЦКшником після поранення, розкрив правду про видачу повісток Пенсіонерам повернуть "вкрадені" гроші, але на щедрість розраховувати не варто - про які суми йдеться Втомлені та злі українці збунтувалися через "світлове шоу" в столиці вночі: YASNO спробували виправдатися
Показати ще

Погодні умови та початок посівної не вплине на різкий зріст попиту на пальне. За словами експерта, тема посівної, початок якої, як правило, викликає занепокоєння щодо росту цін на пальне, не вплине на ринок пального.

Через зниження рівня промисловості та кількості транспорту в країні, стрибків споживання не очікується, а якщо вони й будуть, то на цінах це не позначиться.

Нагадаємо, ми писали, що автогаз в ціні в Україні може злетіти до гори: названа причина

Як повідомляв "Знай.ua" ціни на дизель впали, але почав дорожчати бензин: АЗС показали, скільки коштує паливо.

Також "Знай.ua" інформував, АЗС показали нові ціни на бензин, автогаз та дизель, що подешевшало найбільше.