Варто нагадати про те, що вже буквально за кілька тижнів в Україні буде скасовано одну з важливих вимог на дорогах.

З 1 травня 2023 року по 1 жовтня в Україні буде скасовано щорічну вимогу щодо обов'язкового включення денних ходових вогнів або ближнього світла фар під час руху поза міськими територіями вдень.

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

Це зазначено у пункт 9.8 Правил дорожнього руху України

Водії механічних транспортних засобів у світлий період доби повинні увімкнути ближнє світло фар для позначення рухомого транспорту: у колоні; у маршрутних транспортних засобах, що рухаються смугою, яка відзначена дорожнім знаком "назустріч загальному потоку транспортних засобів"; на автобусах (мікроавтобусах), що перевозять організовані групи дітей тощо.

Популярні новини зараз
Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

У ПДР зазначено, що з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза містами обов'язково мають бути включені денні ходові вогні або, у разі їх відсутності, ближнє світло фар".

Це було введено з метою підвищення видимості автомобілів в осінньо-зимовий період.

Автомобільний дрифт, скріншот: YouTube
Автомобільний дрифт, скріншот: YouTube

Тому водій перестане порушувати правила правил дорожнього руху, якщо з 1 травня їздитиме поза містом із вимкненим ближнім світлом фар.

Нагадаємо, автомобільна реквізиція в Україні: водіїв попередили, хто може втратити свою "ластівку"

Як повідомляв "Знай.uа", небезпечний, як і водіння нетверезим: що гірше за алкоголь впливає на водія

Знай.ua писав, українців змусять перездавати на права кожні 5 і 10-15 років: водіїв "обрадували" новими правилами