Українські захисники, які брали участь у бойових діях за повномасштабного наступу росіян, від 24 лютого 2022 року, отримають можливість безкоштовного розмитнення автомобілів, якщо вони коштують менше 15 тисяч євро.

Наразі розглядається законопроект №9058, який передбачає цю ініціативу із запровадженням безкоштовного розмитнення європейських авто, що брали участь у бойових діях, для військових Збройних Сил України.

Авто на дорозі. Фото: Youtube
Авто на дорозі. Фото: Youtube

Законопроект був зареєстрований у лютому 2023 року у Верховній Раді України, і зараз його розглядають у відповідному Комітеті з фінансів, податкової та митної політики - Мар'ян Заблотський, Максим Заремський та представники громадської організації "АвтоЄвроСила".

Автори законопроекту наголошують, що багато учасників бойових дій не мали можливості скористатися безкоштовним розмитненням автомобілів, яке діяло в Україні протягом трьох місяців минулого року — квітень, травень, червень.

Популярні новини зараз
В Україну масово повертаються з окупованого Криму – громадянам уже оформлюють паспорти "Брати на поруки головного злодія країни": українці звинувачують Юрія Горбунова у продажності У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Автомобіль. Фото: Youtube
Автомобіль. Фото: Youtube

Тому нашим військовослужбовцям справедливо надати можливість раз безкоштовно розмитнити легковий автомобіль з іноземними номерами. Є ще інформація про те, що такі автомобілі, які будуть ввезені в Україну, не можна буде передати за довіреністю чи продати — але лише протягом невеликого періоду, три роки після реєстрації українськими органами.

В іншому випадку вам доведеться сплатити всі митні платежі.

Нагадаємо, копам дозволили карати водіїв за алкоголь у салоні: штраф від 40 до 140 євро.

Як повідомляв "Знай.ua", розмір штрафу вас неприємно здивує: без цього за кермо краще не сідати

Знай.ua писав, похмілля - це не найстрашніше: стани, при яких водіям заборонено сідати за кермо