Усі автолюбителі, які мають кошти та багато бажання, можуть створити і величезної кількості старих транспортних засобів унікальні апарати. Ці нові авто можуть бути різноманітні – від газонокосарки до справжніх тракторів, які допоможуть на городі чи навіть на полюванні.

Серед великої кількості старих деталей, які доступні для продажу, є безліч запчастин від "Запорожця".

У мережі з'явилося фото саморобного трактора із Запорожця, цілком може конкурувати із фабричною технікою. Про це пише портал Hyser.

Трактор із "Запорожця", скріншот: YouTube
Трактор із "Запорожця", скріншот: YouTube

Його власник розповідає, щоби придбати новий трактор, потрібно заплатити приблизно 6 тисяч доларів, а таких грошей, працюючи на землі, зараз не заробити. Так і прийшла думка виготовити простий компактний трактор самостійно.

Популярні новини зараз
Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Тепер автолюбитель все робить на городі не руками, а своїм трактором: оре і культивує грядки.

Трактор із "Запорожця", скріншот: YouTube
Трактор із "Запорожця", скріншот: YouTube

Трапляється, коли власник саморобного трактора приїжджає до когось зробити невеликі рови чи підгорнути трактором, то люди не вірять, що трактор зробили самі.

Трактор із "Запорожця", скріншот: YouTube
Трактор із "Запорожця", скріншот: YouTube

Щоб сконструювати трактор своїми руками із Запорожця, знадобляться грамотні креслення, а також запчастини та вузли:

• передній та задній мости, злегка укорочені та переварені для надійності. Причому передній можна використовувати у комплекті колесами (гума змінюється за потребою);

• гальма та два комплекти маточок для задніх коліс;

• зчеплення та кермовий механізм;

• коробка із півосями. Хоча цей елемент можна замінити потужнішим аналогом (фабрична КП Запорожця на значну тягову силу просто не розрахована);

• гідравлічна система ЗАЗ;

• силовий агрегат та колінчастий вал ЗАЗ також підійдуть. Однак за потреби двигун Запорожця можна замінити і на потужніший двигун.

Нагадаємо, відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду.

Раніше повідомлялося, що мала всі шанси на успіх: як виглядала "Таврія" з німецьким двигуном, яку забракували на автоЗАЗі.

Також, український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста.