У Німеччині продемонстрували, як потрібно правильно робити гарне авто. Фахівці компанії Elektro-Fahrzeuge Stuttgart GmbH (EFA-S) зі Штутгарту розпочали виробництво електромобілів на базі GAZelle NEXT для продажу в Європі.

Це означає, що німці переробили російські ГАЗелі на електромобілі. Про це пише портал Hyser.

GAZelle NEXT NUFAM, фото EFA-S
GAZelle NEXT NUFAM, фото EFA-S

Німецька компанія придбала автомобілі ГАЗель у автомобільного заводу Горького, що називається в розібраному вигляді: без мотора, трансмісії і паливної системи. Натомість на ГАЗелі встановили електродвигуни.

Перші електричні моделі під назвою GAZelle NEXT із брезентовим тентом були представлені на виставці комерційного транспорту NUFAM у Німеччині у вересні 2019 року.

Популярні новини зараз
У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Основні переваги електромобіля на базі GAZelle Next:

- потужність акумулятора, яка вдвічі перевищує ринковий стандарт;

- 150-сильний електромотор з крутним моментом 730 Нм;

- Інноваційна батарея, яка забезпечує запас ходу на 200 км.

Представники німецької фірми зазначили, що автомобілі ГАЗель відомі своєю довговічністю, високою функціональністю та, головне, низькими витратами на покупку.

GAZelle NEXT NUFAM, фото EFA-S
GAZelle NEXT NUFAM, фото EFA-S

EFA-S може комплектувати автомобілі батареями більшого розміру за бажанням замовника. На додаток до стандартних базових моделей автомобілів EFA-S вироблятиме індивідуальні модифікації.

Клієнтам запропонують повну систему EFA-S: екологічно чистий автомобіль, передові технології, індивідуальне логістичне рішення.

Загалом же можна відзначити, що німецька фірма купує у ГАЗ лише корпуси автомобілів та модернізує їх під європейські стандарти. Очевидно, німців у цьому проекті привабила дешевизна російських машин.

Нагадаємо, поліція матиме багато запитань: що водіям заборонено перевозити в багажнику.

Раніше повідомлялося, що у "Блискавки" МакВін з "Тачок" з'явився конкурент від ЗАЗ: українець вклав всю душу.

Також, як швидко охолодити салон автомобіля без кондиціонера: цими способами користувався ваш дідусь.