Для всіх наших шанованих читачів, які мають відношення до керування автомобілем, або навіть інших транспортних засобів з електричними двигунами, є дуже важливі новини. Справа в тому, що Національна поліція України стала активніше притягувати до відповідальності водіїв самокатів за порушення правил дорожнього руху.

У соціальних мережах пишуть, що з'явився "нульовий пацієнт". Але це далеко не один випадок, однак і масового характеру такі інциденти ще не набули.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з обласних управлінь Національної поліції України.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Нещодавно водіїв електросамокатів визнали повноцінними учасниками дорожнього руху. Це поклало ними певну відповідальність.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Зокрема, стало відомо, що за останні чотири роки мали місце чотири кримінальні справи стосовно самокатників за фактом порушення правил, що діють на транспорті. Усі вони отримали у результаті штрафи чи "умовні" терміни.

Електросамокат. Фото: Youtube
Електросамокат. Фото: Youtube

Як правило, поліція карає водіїв самокатів у рамках адміністративного судочинства.

На всю Україну зафіксовано кілька десятків адміністративних правопорушень, в основному за наїзд на інші транспортні засоби. Це штраф у розмірі 850 гривень.

Нагадаємо, вибух, бруд та зараження: 15 речей, які заборонено перевозити у багажнику, якщо на вулиці спека.

Раніше повідомлялося, що любителям екстриму приготуватися: депутати вводять нові покарання за дрифт.

Також, шахраї вигадали нову схему на дорогах України - як не влипнути на гроші в ході "ДТП".