З настанням осені, світловий день поступово скорочується та починає раніше темніти. Через це українським водіям під час руху вже з наступного місяця потрібно користуватися денними ходовим вогнями.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Так, з 1 жовтня починає діяти обов’язкове для всіх правило ПДР, за яким поїздки поза населеними пунктами дозволяються лише із ввімкненими денним ходовими вогнями.

За його невиконання водіям загрожують штрафи.

Ящо вас спіймають патрульні, то складуть протокол за ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення та зобов'яжуть сплатити від 425 до 510 грн.

Популярні новини зараз
21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

У пункті 9.9 ПДР зазначено, що з 1 жовтня до 1 травня на всіх автомобілях, що пересуваються поза населеними пунктами, мають бути ввімкнені денні ходові вогні.

Це правило поширюється на всі види транспортних засобів, зокрема, і на двоколісні.

Штрафи, поліція, скріншот: YouTube
Штрафи, поліція, скріншот: YouTube

Якщо в конструкції транспортного засобу відсутні денні ходові вогні, необхідно ввімкнути ближнє світло фар.

Під час їзди поза населеним пунктом в умовах недостатньої видимості, необхідно вмикати протитуманні фари або дальнє світло.

Сезонне правило буде діяти до 1 травня 2024 року.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Залізний поні" з характером: українець зробив "горбатий" ЗАЗ-965 крутішим за сучасну іномарку.

Також наш портал інформував, такого українські дороги ще не бачили: умілець перетворив "Дев'ятку" на лютий всюдихід.

Крім того, ми писали, конструктор-самоучка створив унікальний мініавтомобіль з мотоциклетної коляски: спритний та економний.