Для всіх наших шановних читачів, які мають відношення до керування авто, є дуже важливі новини. З'явилася інформація, що Конституційний суд України визнав законність штрафу чи конфіскації транспортних засобів, які були ввезені без сплати мита.

З цього виходить, що будь-яке втручання у право власності має ґрунтуватися на законі. Кожен випадок порушення правил ввезення автомобілів в Україну розглядатиметься в індивідуальному порядку. У відомстві зазначили, що право власності може бути обмежене.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби КСУ.

Євробляхи, фото: Unian
Євробляхи, фото: Unian

Предметом розгляду була стаття Митного кодексу України. У ній сказано, що перевищення встановленого терміну тимчасового ввезення автомобілів для особистого користування та комерційних транспортних засобів на територію України на більш ніж 30 днів, а також втрата або розбирання таких транспортних засобів, включаючи їх демонтаж, тягне за собою накладення штрафу у розмірі десяти тисяч оподатковуваних мінімумів доходів громадян чи конфіскацію зазначених транспортних засобів.

Популярні новини зараз
Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Євробляхи, фото: Unian
Євробляхи, фото: Unian

У КСУ наголосили, що будь-яке втручання у право власності має ґрунтуватися на законі. Саме тому суди можуть призначати покарання такі порушення в індивідуальному порядку.

Нагадаємо, троє з чотирьох українців не можуть здати на права, – МВС України.

Раніше повідомлялося, на власників мопедів чекають серйозні штрафи до 40 тисяч: кому краще з'їхати з дороги.

Також, немає підпису – немає штрафу: українські водії знайшли спосіб зберегти гроші, навіть коли зупинили копи.