Для всіх наших шановних читачів, які мають відношення до керування авто, є дуже важливі новини. Справа в тому, що на дорозі знаки відіграють ключову роль для безпеки руху.

Усі учасники руху повинні чітко дотримуватися вказівок, наведених у цих покажчиках. Ті, хто вирішив їх ігнорувати - опиняться перед велики штрафами або іншими жорсткими санкціями.

Фахівці проаналізували свіжу статистку з порушень правил дорожнього руху, і було визначено найпопулярніші знаки, якими нехтують українські водії.

Автофіксація порушень ПДР, скріншот: YouTube
Автофіксація порушень ПДР, скріншот: YouTube

До цього переліку належать такі знаки:

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

- знак "Рух заборонено";
- знак "Поворот заборонено";
- знак "Напрямки руху";
- знак "Рух смугами";
- знак "В'їзд заборонено";
- Знак "Обмеження швидкості";
- знак "Зупинку заборонено";
- знак "Стоянка заборонена";
- Знак "Стоп контроль".

Водіям слід бути уважними та усвідомлювати важливість дотримання цих знаків.

Автофіксація порушень ПДР, скріншот: YouTube
Автофіксація порушень ПДР, скріншот: YouTube

Також варто нагадати нашим читачам, що за правилами дорожнього руху на водія, що зупинився в невстановленому місці, передбачається штраф.

При цьому байдуже зупиняла його поліція чи ні. Для того щоб уникнути такого покарання, водію необхідно дотримуватись правил зупинки.

Нагадаємо, українцям показали ціни на пальне в середині вересня: на яку АЗС вигідніше заправитися.

Раніше повідомлялося, українець побив жінку на вулиці, але в суді вирішили, що це "несерйозно": на нього чекав лише штраф.

Також, дмухайте в трубочку, будь ласка: скільки потрібно чекати перед поїздкою за кермом – якщо пили горілку, пиво чи коньяк.