Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до керування авто, є дуже важлива інформація. В Україні вирішили посилити контроль за дотриманням правил дорожнього руху. Йдеться і про обов'язок водія мати вогнегасник у своєму авто.

Водії, які здійснюють пасажирські перевезення, стають об'єктом жорстких каральних заходів у разі відсутності необхідного обладнання. Інцидент про який пише "Дорожній адвокат", чітко показує наслідки недобросовісного виконання цих вимог.

Водій Volkswagen LT 35 опинився під увагою поліції, що спричинило серйозні юридичні наслідки.

Вогнегасники - фото Vanguard Fire and Security Systems
Вогнегасники - фото Vanguard Fire and Security Systems

Згідно із законодавством, перше порушення, яке включає відсутність вогнегасника, карається штрафом у розмірі 680 гривень. Однак, за повторне порушення протягом року сума штрафу зростає до 1700 гривень, а водія можуть позбавити права керування автомобілем на строк від 3 до 6 місяців.

Популярні новини зараз
У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки
Показати ще

Поліція, авто, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, авто, штраф, скріншот: YouTube

У цьому випадку водій мікроавтобуса, не розуміючи можливих наслідків, вирішив сплатити штраф після першого порушення. Однак відсутність вогнегасника та продовження руху без нього призвели до суворіших санкцій - штраф у розмірі 850 гривень та позбавлення прав на три місяці.

Суд визнав відсутність вогнегасника порушенням Правил дорожнього руху та врахував згоду водія із заявленими звинуваченнями.

Цей випадок є важливим нагадуванням про необхідність дотримання технічних вимог та правил безпеки на дорогах, а також про можливі наслідки при їх ігноруванні.

Нагадаємо, водій нічого не відчує: в Україні автоматична система виписала штраф на 50 тисяч.

Раніше повідомлялося, як відкрити двері, якщо вони примерзли, і як цього не допустити: поради для водіїв без стажу.

Також, роботодавцям нагадали, як виконати важливу умову.