Забезпечення належної якості автомобільних шин є вкрай важливим для безпечного та комфортного пересування. Однак, на жаль, на ринку можна зустріти безліч підробок та неякісної продукції від несумлінних виробників.

Експерти зазначають, що придбання шин у перевірених постачальників є запорукою отримання якісного товару та уникнення потенційних ризиків на дорозі.

Шини, фото: Pixabay
Шини, фото: Pixabay

Одним із найбільш поширених способів фальсифікації є використання палаючої гуми у виробничому процесі.

Такі шини залишають чорні сліди на дорожньому покритті та швидко зношуються. Щоб виявити цей вид підробки, достатньо провести по шині жорстким предметом – у разі появи чорної смуги це свідчить про неналежну якість продукту.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Іноді нечесні виробники використовують темне пиво для оновлення зовнішнього вигляду старих шин. Це можна розпізнати, протерши шину вологою серветкою - на ній залишиться чорний слід, що вказує на фальсифікацію.

Шини, фото: Pixabay
Шини, фото: Pixabay

При виборі зимових шин слід звернути особливу увагу на шпильки. У якісних виробах вони повинні продавлюватись усередину при натисканні, що забезпечує зниження шуму та покращене зчеплення з дорогою. Підроблені шини матимуть тверді, нерухомі шипи, що суперечить стандартам безпеки.

Маркування збоку є важливим показником її якості. Ці шини містять буквенно-цифровий код, що засвідчує відповідність міжнародним стандартам якості та безпеки. На підробках, мабуть, буде лише літерний код без цифр.

Нагадаємо, помилка коштуватиме 17 до 25,5 тисяч гривень: водіїв суворо попередили

Як повідомляв "Знай.uа", позбавлять прав на 6 місяців або штраф 40,8 тис. грн: українцям водіям нагадали про правило

Знай.ua писав, ти заощадив, але штраф більше 30 тисяч: "лінивих" українських водіїв жорстко каратимуть