Є водії, які вже у "хронічному" режимі порушують ПДР. Ці персонажі найчастіше думають, що їх "пронесе", і ніхто нічого не помітить. Ми закликаємо всіх, дотримуватись правил і ніколи не сподіватися на "удачу". Правила пишуться кров'ю, пам'ятайте про це.

На цей раз ми розповімо, що загрожує громадянам, які сідають за кермо без прав. В Україні посилили відповідальність за керування автомобілем без посвідчення чи відповідної категорії.

Про це вирішили нагадати у прес-службі обласного сервісного центру Національної поліції в українській столиці.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

За їзду без прав можна отримати штраф у розмірі 3400 гривень. Більше того, за повторне аналогічне порушення передбачається накладення штрафу у збільшеному розмірі – 40800 грн з одночасним позбавленням права управління строком від 5 до 7 років.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Українцям радять терміново оформити "теплі" субсидії: часу лишилося обмаль За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Також слід зазначити, що при своєчасному оскарженні протягом 10 днів ухвали з першого порушення зупиняє її дію до остаточного вирішення справи в суді.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

У такому разі інспектор не має права винести ухвалу за повторне порушення на підставі ч.5 ст.126 КУпАП.

Але якщо перша постанова не була оскаржена, то у разі повторного керування без посвідчення водія або відповідної категорії, до водія може бути застосований збільшений штраф у розмірі 40800 грн.

Патрульна поліція Фото: скрін youtube
Патрульна поліція Фото: скрін youtube

Слід зазначити, що вищевказані штрафи не стосуються водіїв, у яких є права водія відповідної категорії, але просто не пред'явили їх або відмовилися пред'явити на місці зупинки.

Також є цікавий факт, що в Україні за ненадання або відмову пред'явити права передбачається накладення штрафу у розмірі 425 грн.

Нагадаємо, нахабство – друге щастя: українець придумав, як уникнути евакуації авто за неправильне паркування.

Раніше повідомлялося, українців попередили про штраф у 34 тисячі, виписати можуть будь-кому.

Також, можна знайти і дешевше за 20 гривень за літр: в Україні продовжують падати ціни на автогаз.