На українському ринку палива збереглася тенденція до здешевлення. Так, станом на 22 березня АЗС знизили ціни на автогаз, дизель та деякі марки бензину. Втім, не обійшлося без незначного зростання цін. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Ситуація із цінами на пальне в Україні залишається стабільною. Здебільшого зберігається тенденція до здешевлення, хоч і бувають незначні стрибки цін.

АЗС, фото: Знай.ua
АЗС, фото: Знай.ua

Так, станом на 22 березня бензин А-95 преміум коштує в середньому 49,15 гривні за літр, як і попереднього торгового дня. Водночас бензин А-95 подешевшав у середньому на 3 копійки – до 47,26 гривні за літр.

Не обійшлося і без незначного стрибка цін. Бензин А-92 у середньому продається по 46,40 гривні літр, що на 3 копійки дорожче, ніж у попередній торговий день.

Популярні новини зараз
"За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

АЗС, скріншот: YouTube
АЗС, скріншот: YouTube

Дизельне пальне подешевшало в середньому лише на 1 копійку — до 48,07 гривні за кілограм.

Ціни на пальне. Фото: скрін Мінфін
Ціни на пальне. Фото: скрін Мінфін

Зріджений газ продовжив дешевшати і пропонується в середньому по 22,14 гривні за літр, що на 5 копійок дешевше, ніж попереднього торгового дня.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, дизель та автогаз у лідерах: в Україні прискорилися темпи здешевлення палива, які ціни на АЗС.

Також наш портал інформував, штраф вліплять недитячий: українським водіям нагадали, за які порушення нарахують величезні суми.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, можна знайти і дешевше за 20 гривень за літр: в Україні продовжують падати ціни на автогаз.