Для наших читачів, які не можуть і дня спокійно прожити без цікавих новин зі світу автомобільної техніки, є дуже цікава інформація, над якою можна трохи поміркувати на дозвіллі. Справа в тому, що всім відомі та дуже розумні британські вчені визначили найрозумніших водіїв за маркою їхнього авто.

Так, інститут дослідження ринку Великобританії Censuswide помітив зв'язок між рівнем інтелекту водія та його "ластівки".

Про це пише один із наукових британських журналів.

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

Під час дослідження вчені визначили рівень інтелекту 2000 водіїв та з'ясували, якими автомобілями вони володіють. Вчені заявили, що простежується тенденція.

Популярні новини зараз
"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Дослідження показало, що найвищий середній IQ у власників автомобілів чеської марки Skoda. Їхній коефіцієнт інтелекту становить 99.

На другому місці розташувалися водії Suzuki із середнім IQ 98,09.

Третє місце посіли власники французького бренду Peugeot (середній IQ 97,79).

На останньому місці перебувають власники машин Land Rover. Їхній середній IQ становить 88,58.

Авто, фото: Informator
Авто, фото: Informator

Крім того, найвищий коефіцієнт інтелекту показали власники бензинових авто – 94,35. У водіїв гібридів середній рівень IQ становить 93,89. Власники дизельних автомобілів мають середній коефіцієнт інтелекту 92,91, а електрокарів – 90,19.

Найрозумнішими виявились власники автомобілів білого кольору (середній IQ 95,71). У водіїв сірих автомобілів цей показник у середньому становить 94,97, а червоні – 94,88. На останньому місці розташувалися водії зелених машин (середня IQ 88,43).

Нагадаємо, 7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання.

Раніше повідомлялося, водіям нагадали про важливі зміни: як тепер перевірятимуть алкоголь.

Також, нахабство – друге щастя: українець придумав, як уникнути евакуації авто за неправильне паркування.