Українець здивував незвичайним тюнінгом ЗАЗ-1103 "Славута". Він до невпізнання переробив транспортний засіб, перетворивши його на якусь подобу бетмобіля. Як виглядає найбільш "зла" "Славута" показали на сторінці zazautop в соціальній мережі instagram.

ЗАЗ-1103 – це легковий передньопривідний автомобіль В-класу з кузовом типу ліфтбек, який вироблявся на Запорізькому автомобілебудівному заводі з 1999 до 2011 року. Цей автомобіль є "наступником" легендарного ЗАЗ-968 і також отримав статус народного.

ЗАЗ-1103. Фото: скрін youtube
ЗАЗ-1103. Фото: скрін youtube

"Славута" - економний та практичний автомобіль, але не може похвалитися цікавим дизайном. Гаражний умілець вирішив виправити цю недоробку і, можливо, навіть трохи перестарався.

Популярні новини зараз
Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу "Росія краща і сильніша": у Чехії маленькій українці плюнули в обличчя за відмову назвати себе росіянкою Виплати 4 тисячі євро: як отримати
Показати ще

Так, українець до невпізнання переробив ЗАЗ-1103. Автомобіль отримав чорний матовий колір, багато доопрацювань по кузову та освітленню. На жаль, невідомо, чи було змінено "начинку" машини, але зовнішній вигляд каже, що ЗАЗ-1103 "заряджений" і готовий підкорювати гоночні траси.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, недоторканий Lotus Eclat, красень Citroën 2CV і Volkswagen Beetle: дослідники знайшли унікальну будівлю із занедбаними авто.

Також наш портал інформував "Червонокнижний" Запорожець: симпатичний міні-пікап ЗАЗ-968МП, який не можна було купити ні за які гроші.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв нетиповий представник свого класу: як виглядав рідкісний праворульний "Запорожець", який не дожив до наших днів.