Для наших читачів, які стосуються водіння авто, є дуже важливі новини. Так, в українських водіїв з'явилася ще одна підстава для скасування популярного штрафу за порушення правил дорожнього руху. Цього разу ми розповімо, як суд скасував штраф.

Відомо, що судове рішення було прийнято на підставі виявленої відсутності підпису водія у постанові про ознайомлення його з правами як особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.

Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу "Твоя машина".

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Згідно з отриманою інформацією, водій перевищив дозволену швидкість на 51 км/год у населеному пункті. Фактично він рухався зі швидкістю 101 км/год за максимально допустимих 60 км/год.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Резерв+ отримав важливе оновлення Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

Поліцейські зафіксували порушення швидкісного режиму за допомогою приладу Trucam та склали постанову згідно з частиною 4 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачивши штраф у розмірі 1700 гривень.

Поліція, авто, штрафи, скріншот: YouTube
Поліція, авто, штрафи, скріншот: YouTube

Водій оскаржив ухвалу в суді, акцентуючи увагу на відсутності відео та фотозображень, що підтверджують присутність за кермом автомобіля під час порушення. Він також наголосив, що поліцейський не пояснив йому його прав та обов'язків при розгляді справи.

Штрафи, поліція, скріншот: YouTube
Штрафи, поліція, скріншот: YouTube

Під час розгляду позову суд вирішив перевірити дотримання процедури розгляду справи інспектором поліції. Суд зазначив, що винесення ухвали у справі про адміністративне правопорушення можливе лише після належного розгляду справи.

Суд встановив, що співробітники поліції не пояснили водієві його права та обов'язки під час розгляду справи. З огляду на це суд визнав постанову поліції незаконною і скасував її.

Нагадаємо, штраф за ціною транспорту: українцям із самокатами та моноколесами вигадали нову порцію покарань.

Раніше повідомлялося, що українці довго будуть пішоходами: Рада заборонила використовувати "євробляхи".

Також, нові штрафи для власників авто з ГБО: що чекає на водіїв.